אספקה ומשלוחים

אספקה ומשלוחים!
הזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחויות המתאמת עם בית הלקוח טרם ההגעה. המוצרים יסופקו ללקוח אחרי 14 ימי עסקים, מיום אשור תשלום סופי! במקרה של הזמנה מיוחדת עד 60 יום.

משלוחים חינם מעל רכישה של 1000 ש״ח במרכז תל אביב בלבד!

עלות משלוח גדול במיוחד עד הבית באמצעות שליח יש להתקשר מראש *אזורים רחוקים נא להתקשר לפני הרכישה ולברר מחיר משלוח מראש. לאיסוף עצמי לתאם יש להתקשר מראש: ⁦+972 54-462-2770

שימו לב: משלוחים עד הבית מתבצעים בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם שוהים במהלך שעות אלה כגון מקום העבודה או כל מקום אחר בו הנכם יודעים בוודאות שמישהו מטעמכם יוכל לקבלו בשמכם.

חברות השליחויות הן חיצוניות, לכן לעתים יתכנו עיכובים שאינם תלויים בנו בזמני אספקת המשלוח.
במידה והשליח הגיע ולא הייתם בבית לקבל את החבילה , או במקרה של שיבוש כלשהו ניתן כמובן ליצור קשר עם שירות הלקוחות. למייל thespaceartgallery@gmail.com
במידה ואין שירות שליח עד הבית לישוב בו הנכם גרים ניצור עמכם קשר וניידע אתכם על כך.
ביטול הזמנה לאחר משלוח החבילה יחויב בעלות המשלוח.

תנאים למשלוח  לחול :

גלריית החלל תדאג שהאריזה תהיה מוכנה לשילוח מיוחד. השילוח יצא רק עם חברת שליחויות בינלאומית, מיסים ותשלומים במדינה של המקבל אינם באחריות המשלח והלקוח מחוייב לשלם על מנת לשחרר את המשלוח – the space art gallery, הגלריה לא יכולה להתחייב לזמני הגעה מדוייקים. במידה ויהיו עיכובים בטיסות או בחברת השילוח חיצונית, ניידע את הלקוח, אפשר להתעדכן בטופס המעקב. הוצאות השילוח ואריזתו חבים על הלקוח.

תקנון ביטול עסקת רכישה:

הודעה בדבר ביטול הרכישה מכל סיבה שהיא ע"י הלקוח תהיה בהתאם להוראות פרק ג' לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ובכפוף לכל דין.

כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר לחברה על חשבונו ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש, הוא באריזתו המקורית, אינו ניזוק ואינו פגום בצורה כלשהי. וכל זאת עד 48 שעות מיום הרכישה / ואו קבלת העבודה בבית הלקוח, עד 14 יום ניתן לקבל זיכוי בגלריה או להחליף ליצירה אחרת של אותו אמן. בעת ביטול רכישה ובמידה ו- ״החלל״ ביצעה הזמנה לשליחות עבור המוצר שהוזמן, כספו של הלקוח בעבור השליחות שהוזמנה לא יוחזר.

בכל בקשה לביטול הרכישה לאחר שהמוצר כבר נשלח כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר לחברה על חשבונו ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש, הוא באריזתו המקורית, אינו ניזוק ואינו פגום בצורה כלשהי.
בעת ביטול רכישה ובמידה ו- ״החלל״ ביצעה הזמנה לשליחות עבור המוצר שהוזמן, כספו של הלקוח בעבור השליחות שהוזמנה לא יוחזר.
מוצהר ומוסכם בין הצדדים כי במידה והלקוח מחזיר את המוצר באמצעות שליחות חיצונית ו/או גורם אחר ואינו מחזיר את המוצר בעצמו, הוא מעניק ל-״ החלל״ את שיקול הדעת הבלעדי להכריע האם המוצר ניזוק ואם לאו.
באם נפל פגם במוצר שהוחזר בעת הגעתו חזרה ל-החלל- הרי שהלקוח מקבל את קביעת החלל . לעניין זה ובמידה וישנו פגם, כספו של הלקוח לא יוחזר.
ביטול הרכישה יתבצע באמצעות משלוח דואר לכתובת הדואר האלקטרוני של ״החלל״ -גלריה לאומנים ישראלים .

תפריט נגישות